Жалюзі — володіючи
світлом

Світ за вікном прекрасний. Пори року змінюють одна одну, а бажання комфорту у власному домі залишається. Пропонуючи жалюзі від найкращих світових брендів ми розуміємо, що для Вас це не просто стіна від зовнішнього світу. Жалюзі це влада над світлом!
Перегляньте реалізовані об’єкти »

Алюмінієві жалюзі.
Вершина практичності

Коли твій простір твоя фортеця — ніхто не в праві його порушити. Алюмінієві жалюзі додають приміщенню витонченої простоти. Будь це будинок квартира чи офіс. Широка кольорова гама дозволить обрати відтінок за смаком. Не варто більше перейматись у пошуках мінімалістичного рішення.

Вертикальні жалюзі.
Універсальність

Інтер'єр може бути різним. Від класики до футуризму. Яким би він не був вертикальні жалюзі стануть гарним доповненням та підкреслять особливість приміщення. Ще ніколи не було змоги обирати серед такої кількості тканин, фактур та візерунків. Дім стає насправді неповторним.

Дерев'яні жалюзі.
Створюючи затишок

Натуральна елегантність, що робить приміщення теплим та затишним. Тільки найкращі породи дерева високоякісної обробки, покриті тонувальними лаками для захисту від вигорання. Довговічно, естетично, особливо. Вагомі аргументи при оформленні інтер'єру.

Бамбукові жалюзі.
Неповторні ноти сходу

Бамбук — легкий, екологічно чистий матеріал. Створюючи бамбукові жалюзі ми хотіли аби Ви відчули ноти сходу, що завжди вражав своєю екзотичністю. Широкий вибір фактур та плетіння допоможе перетворити Ваш інтер'єр у власний куточок Азії.

Фотожалюзі.
Оригінальність без меж

І хто сказав, що це неможливо? З фотожалюзями можливо все! Наносьте зображення улюблених картин, кумирів, пейзажів чи корпоративну символіку. Відтепер Ваше вікно заграє новими фарбами. Індивідуальність доступна кожному. Неповторність створена власними руками.

Жалюзі-плісе.
Виклик шаблонам

Відтепер нестандартний віконний проріз не проблема. З жалюзі-плісе та «дует» Ви зможете прикрасити вікно будь-якої форми. Мультифактурна тканина та широкий вибір кольорів дозволять зробити будь-який інтер'єр неповторним. Киньте виклик шаблонам!

Рулонні штори.
Новий погляд на знайомі речі

Звичні речі тепер виглядають по-іншому. Виготовлені з найкращих європейських та українських тканин рулонні штори стануть окрасою будь-якого будинку. Спеціальне антибактеріальне покриття та антистатичне просочення тканини зроблять Ваш дім по-справжньому чистим.

Римські штори.
Вражаючий подих епохи

Краса змінить світ, а римські штори змінять Ваше уявлення про вишуканий інтер'єр. Простота та легкість дозволять подивитись на кімнату по-новому. Щільна бавовна, легкий льон чи тюль — обирати Вам. Відчуйте вражаючий подих епохи.

Захисні ролети.
Впевненість має назву

Ваш дім — Ваша фортеця. Бути впевненим у його неприступності надзвичайно важливо. Саме тому при виготовленні захисних ролетів ми обираємо найкращу сталь для надійності та покриваємо її високотехнологічним полімерним покриттям. Захист та естетичний вигляд надовго.

/ -