НОВІ ВІКНА® — високотехнологічна компанія, яка вже протягом 17 років є зареєстрованою в Україні торговою маркою. Основний напрямок компанії — проектування, виробництво та монтаж віконних, дверних і фасадних конструкції з ПВХ- та алюмінієвого профілю. Вся продукція сертифікована.

Сучасне виробництво

Створити якісний продукт можливо лише з використанням сучасних технологій. Ми постійно вдосконалюємо виробничі лінії аби кожен технологічний етап відповідав найвищим вимогам та стандартам.

Унікальна якість

Дрібниць не існує. Важливо все, до найменших деталей. Ми віримо в це. Саме тому кожен наш продукт є поєднанням високих технологій, багаторічного досвіду та командної роботи професіоналів на всіх етапах створення, що робить його насправді унікальним.

Прозора цінова політика

Будьте впевнені — обираючи продукцію компанії НОВІ ВІКНА® Ви отримуєте найвищу якість за розумні гроші. Формуючи ціни ми робимо все аби Ви знали за що саме платите.

Задоволений клієнт

Наше головне прагнення вкрай просте — це посмішка на Вашому обличчі. Ми хочемо аби Ви щодня отримували насолоду від користування нашими продуктами. Адже позитивні емоції роблять життя яскравішим.

Партнерська програма

НОВІ ВІКНА® — компанія, динаміка росту якої не знижується вже протягом багатьох років. В прагненні бути беззаперечними лідерами ринку ми завжди відкриті до цікавих та прогресивних партнерських пропозицій. Якщо Ви хочете стати дилером компанії або постачальником варто лише зателефонувати та узгодити час зустрічі.