Публікації

Прикрасьте вікно жалюзі


Яким би не був Ваш інтер'єр: класичний чи футуристичний, у стилі лофт чи мінімалізму, ми завжди зможемо підібрати для Вас жалюзі, що нададуть приміщенню естетичної досконалості. Пластикові, дерев'яні та алюмінієві, вертикальні та горизонтальні жалюзі, рулонні та римські  штори — тільки найкраще аби Ви почували себе комфортно.

Горизонтальні жалюзі 
Найбільш розповсюджений вид жалюзі. Підходить для будь-якого приміщення. Великий вибір кольорів. Основним є білий колір. Система горизонтальних жалюзі з ламелями 25мм є одною з кращих світлозахисних систем, що дозволяють захиститись від прямого сонячного світла. Механізм дозволяє регулювати світловий потік. Можливе повне закриття від зовнішнього перегляду. Горизонтальні жалюзі, встановлені на вікна сонячної сторони будівлі, мають перевагу порівняно з тонуванням скла, яке від сонця зазвичай нагрівається і створює «парниковий еффект» в приміщенні. При використанні горизонтальних жалюзі подібних явищ немає. Білий колір ламелей навпаки відбиває частину сонячних променів назовні.
Ціновий діапазон становить від 250 грн (звичайні білі) до 1330 грн (деревяні)


Вертикальні жалюзі
Широко використовуються для оформлення проємів вікон офісних та домашніх інтерєрів. Полотно вертикальних жалюзі складається з ламелей (стрічок тканини) які на протязі довгого часу зберігають свою форму та колір. Використання вертикальних полос дозволяє візуально збільшити висоту приміщень. Механізм управління дозволяє регулювати світловий потік. Широкий вибір тканини дозволяє оформити проєми на різний смак, стосовно фактури, кольору та світлопропускання. Єможливість комбінувати полоси різних тканин. Управління жалюзі виконується мотузкою з допомогою якої стягується до купи полоси, та розходяться по карнізу утворюючи полотно. Є варіанти збору полотна до управління, від нього, а також рівномірно в дві сторони.
Ціна за вертикальні жалюзі коливається від 250 грн/м2 до 740 грн/м2 залежно від виду тканиниТканеві ролетки
Тканеві ролетки складаються з тканевого полотна що закріває світловий проєм. Полотно ролетки згортається в рулон над проємом. Їх можна кріпити як до стелі так і до стіни. Дуже широкий вибір фактури та кольорів тканин допомагає оздобити будь-який інтер’єр.Тканеві ролетки можуть як захищати від сонця так і частково пропускати світло. Весь фокус у властивостях тканини. Різні тканини мають різні ступені пропускання світла. Звичайні тканини дають розсіяне світло. Тканини серії «BlackOut» майже повністю закривають проєм від світла. Такі тканини зазвичай використовують в приміщеннях де потрібне повне затемнення приміщення.Тканеві ролетки можуть бути вироблені з використанням як відкритої системи, так і закритої (тканина знаходиться в коробі).На сьогоднішній день тканеві ролетки є найбільш популярним видом жалюзі.
Ціна за тканеві ролетки коливається від 300 грн/м2 до 980 грн/м2 залежно від виду тканини
Відео Как выбрать Рулонные Шторы, Шторы "День-Ночь"

Приймаємо замовлення на фотодрук на тканеві ролети. Ціна + 400 грн/ кв.м. Стандартні тканини для друку білий  Berlin та  Len. Можливість друку на інших тканинах  потрібно уточнювати.
Друкуємо з вашого макету хорошої якості або підберемо картинку під Ваш смак. 

Римські штори
Ефектний і практичний декор вікон, ви зможете створити, використовуючи римські штори, які відрізняються безмежною кількістю колірних рішень. Їх конструкції досить прості, а зовнішній вигляд підкреслено вишуканий. Вони чудово виглядають на великих вікнах і зворушливо обрамляють зовсім маленькі. Такий декор можна назвати універсальним рішенням для будь-якого дизайну, так як існує досить велика кількість різновидів римських штор. Вони відрізняються кількістю і формою складок. 
Полотно для римських штор може бути дуже різним. Часто використовуються натуральні тканини, наприклад, льон, ситець, шовк, сатин, жаккард і так далі. Не менш популярні штучні варіанти. Вони можуть бути гладкими і фактурними, однотонними і кольоровими, прозорими і непроникними для світла.
Бамбукові ролетки
Ролетки з натуральних матеріалів – це особливий світ декору вікон, який заслуговує особливої уваги.Унікальна натуральна фактура і природні кольори, властиві лише бамбуковим жалюзі, допоможуть створити витончений східний стиль. Вони додадуть нетрадиційності в інтер’єр в стилі модерн, або підкреслять атмосферу старовини.Бамбукові ролетки дуже практичні і універсальні. Вони не мають аналогів в поєднанні властивостей легкості, міцності та вологостійкості. Не погано поєднуються зі шторами та тюллю.Представляють собою бамбукові палички різних кольорів і діаметрів переплетені між собою декоративними нитками. Палички бамбуку можуть кумбінуватись з соломкою та камишем. Різні види полотна мають різну щільність плетіння. Тому різні ролетки мають різну світлопропускну властивість.
Ціна за бамбукові жалюзі коливається від 460 грн/м2 до 760 грн/м2 залежно від виду набірного полотна.

Залишіть коментар

Оновити зображення

0 коментарів