Публікації

Мансардні вікна та люки Roto

Мансардні вікна - це незамінний елемент у сучасному дизайні, що надасть,  неповторного зовнішнього  вигляду вашій  мансарді. За допомогою мансардних вікон ви одержите на 30-40% більше світла.

Мансардні вікна - одна з найважливіших складових будь-якого мансардного приміщення. Відсутність вуличного шуму, сонячне світло, свіже повітря, красиві види околиць з висоти, а також (що зараз найбільш важливо) збереження тепла в будинку - все це допомагають забезпечити такі вікна. Сьогодні на будівельному ринку з'явилися інноваційні моделі мансардних вікон, виготовлені з використанням насамперед енергозберігаючих сучасних технологій.

Однією з найбільш важливих в сучасному світі є проблема енергозбереження. Сьогодні, у зв'язку з постійно зростаючими цінами на електроенергію, газ та комунальні послуги, енергозбереження в побуті найбільш актуально.

При виборі мансардного вікна слід враховувати, що основний простір віконного отвору займає склопакет - саме від нього в найбільшій мірі залежить тепло і комфорт у вашій мансарді і будинку в цілому в холодну пору року. У всіх моделях мансардних вікон Roto встановлені енергозберігаючі склопакети.

Сонцезахисні шторки внутрішні і зовнішні стануть не тільки захистом від світла і сторонніх поглядів, але також дадуть можливість підкреслити стильний інтер'єр мансардного приміщення.

Вікна із центральною віссю R4                          Вікна з  піднятою віссю R7                     Вікна з 2 осями повороту стулки R8
                                                            
Сонцезахисні шторки, жалюзі                                        Москитні сітки                                         Зовнішні ролети, маркизети             

Вікна виробляються як в дереві - клеєний сосновий євробрус, покриті безбарвним лаком на водній основі (натуральний колір сосни), або пофарбовані в білий колір, так і з профілів ПВХ ТМ Rehau (Німеччина), в стандарті - білого кольору, а під замовлення - в п'яти видах ламінування під дерево: дуб золотий, світла сосна, темний дуб, горіх і червоне дерево.

Мансардні вікна ТМ Roto відносяться до безпечних вікнон, у яких одна частина моделей має 3-й клас, а інша - 5й найвищий клас безпеки. На вікна Roto діє найбільша на ринку гарантія - 15 років!


Принцип Roto:
Більше простору, більше комфорту - гарантує вільний доступ до вікна й простоту обслуговування.

Більше комфорту. Єдині на ринку мансардні вікна з подвійною системою відкривання, керованою тільки одною ручкою. Завжди гарантує безпечний і комфортний доступ до відкритого вікна й кращий вид з вікна.

Більше простору. Нове покоління унікальних функціональних рішень. Завдяки розміщенню осі повороту в 3/4 висоти вікна, відкрита стулка не "входить" в усередину приміщення

Довіра клієнта стає головним принципом компанії Roto.
Це відноситься не тільки до комфортності житла з встановленими мансардними вікнами Roto. Ми також відповідаємо за безпеку і надійність нашої продукції протягом довгих років. І це не пусті слова! Незалежно від прав, що належать Вам, як замовникові, на всю продукцію Roto, придбану на території України, ми надаємо:

15 років гарантії на матеріал:
   - зовнішнє загартоване скло від пошкодження градом;  
   - фурнітуру, коробку і стулки у вікнах з профілів ПВХ.

5 років гарантії:

    - на мансардні вікна і люки, якщо на них не поширюється гарантія по п.1, тобто на дерево, ущільнювачі, накладки;
    - на гідроізоляційні оклади до вікон і люків;
    - на склопакет, в разі запотівання простору між стеклами.

2 роки гарантії:

    - на аксесуари для мансардних вікон і люків Roto (рулонні і плісировані шторки, жалюзі, ролети, москітні сітки і маркізети, електропристрої дистанційного керування і т.п.).

Початок дії гарантії

На усі товари надається гарантія в повній відповідності з Законом України про захист прав споживачів. Термін дії гарантії починається з дати придбання виробу, підтвердженого офіційним документом продавця (товарний чек або накладна).
обмеження гарантії

Гарантія по п.2 і п.3 не поширюється на дефекти, пов'язані з:

    - Особливостями будівель і споруд;
    - Сторонніми впливами, в тому числі і при транспортуванні;
    - Неправильним поводженням з продукцією, включаючи її зберігання;
    - Недотриманням вимог виробника продукції, що містяться в інструкціях по її монтажу і експлуатації;
    - Некваліфікованим або невідповідним ремонтом виробів, включаючи використання деталей і компонентів, вироблених іншими виробниками.

Гарантія від продавця:

    - При неналежному або неповному заповненні цієї гарантійної карти;
    - При розбитті склопакета, в результаті зовнішніх механічних впливів.
    - У всіх інших випадках рішення про можливість усунення виявлених дефектів приймаються індивідуально, для кожного конкретного випадку, в залежності від обставин.

Гарантійні послуги

У разі браку матеріалу, конструкції вікна, а також виробничого браку самої продукції Roto в рамках гарантії по п.2 і п.3 виріб повинен бути відремонтовано за рахунок виробника - компанії Roto. Замість ремонту виробник вироби на власний розсуд має право запропонувати клієнту поставити новий товар замість некондиційного і зробити необхідні роботи по монтажу, або заміну вироби, або, за бажанням покупця, відшкодувати йому вартість товару. Усунення браку шляхом доставки необхідних запасних частин здійснюється, зокрема, при незначних дефектах, які замовник може без особливих проблем усунути самостійно.

У разі гарантії по п.1, гарантійні послуги обмежуються безкоштовної постачанням матеріалів замість некондиційних, без додаткових сервісних послуг, тобто виконання робіт по монтажу і заміни. Пред'явлення гарантійних претензій. Претензії по даної гарантії повинні бути пред'явлені покупцем товару в строк, що не пізніше одного календарного місяця після настання гарантійного випадку та тільки в письмовому вигляді, з обов'язковим повідомленням про отримання її продавцем, у якого був придбаний товар.

Залишіть коментар

Оновити зображення

0 коментарів