Публікації

Римські штори

Ефектний і практичний декор вікон, ви зможете створити, використовуючи римські штори, які відрізняються безмежною кількістю колірних рішень. Такий декор можна назвати універсальним рішенням для будь-якого дизайну, так як існує досить велика кількість різновидів римських штор. Їх конструкції досить прості, а зовнішній вигляд підкреслено вишуканий. Вони відрізняються кількістю і формою складок, незмінним залишається принцип функціонування. Тканину розміром збігається з площею вікна, піднімаючись, утворює м'які паралельні вигини або витончену піну хвиль.

Полотно для римських штор може бути самим різним. Часто використовуються натуральні тканини, наприклад, льон, ситець, шовк, сатин, жаккард і так далі. Не менш популярні штучні варіанти. Вони можуть бути гладкими і фактурними, однотонними і кольоровими прозорими і непроникними для світла. Завдяки тому, що тканини для створення таких конструкцій потрібно зовсім небагато, купити римські штори можна дуже вигідно.

Види римських штор
За зовнішнім виглядом тканинні полотна римських штор можуть бути як однорідні (такий варіант прийнято називати "Соло"), так і з нашивками інших тканин у вигляді смуг (кантів).

Більш детально про те як можуть нашивали канти на римські штори можна зрозуміти з такої схеми:

Можливі два способи збирання римських штор:

Управління римськими шторами

Для римських штор можливо два варіанти управління на ваш вибір:
• ланцюговий-роторне
• Мотузковий управління.

Комплектуючі для ланцюжка управління поставляються голландською фірмою «Кулісс».
Шнурове управління «Люкс» задоволене просте і поставляється українськими виробниками.

Які варіанти установки римських штор можливі?
За Вашим бажанням карниз римських штори можна встановити:
• на стіну
• на віконну раму
• на стелю
• в верхній укіс вікна (тобто в отвір)

І якщо раніше частіше подібно тканинним ролетам римські штори встановлювали на раму вікна, то останнім часом намітилася тенденція монтувати римські штори на стіну (подібно до традиційних штор). І це найпопулярніший варіант установки з усіх чотирьох перерахованих.

Якщо вікна досить великі, чи можна їх закрити римськими шторами?
Ви можете замовити римські штори для вікон шириною не більше 2400 мм і висотою до 3500 мм. Звичайно, якщо ваше вікно ширше, ніж 2400 мм це ще не означає, що римські штори можна повісити зовсім - просто в такому випадку вони будуть складатися з 2-х і більше незалежних штор.

Які римські штори підійдуть, якщо дуже яскраво світить сонце?
І хоча слід зауважити, що римські штори в силу їх стильного зовнішнього вигляду частіше використовують не як сонцезахисну систему, а як предмет декору інтер'єру, вони також прийдуть на допомогу при яскравому сонці.

Для приміщень з яскравою освітленістю Ви можете вибрати спеціальну тканину для пошиття римських штор під назвою блекаут. Така тканина завдяки своїй будові (прогумованої зовнішній стороні) зовсім не пропускає світло, в чому Ви зможете переконатися особисто оглянувши такі тканини блекаут, запросивши нашого замірщика на замір.

Переваги римської штори:
Немає нічого складного і в принципі роботи таких конструкцій. До полотна горизонтально кріпляться стрижні на рівній відстані. У нижній частині розміщується вантаж. З допомогою шнура, закріпленого на кожному стержні, штора може підніматися на будь-яку висоту, утворюючи складки. Це класичний варіант конструкцій, але у нас можна замовити і більш складні моделі. Пропонуючи величезний вибір тканин, компанія Nikoss створить ідеально підходящі для вашого інтер'єру штори.

В залежності від призначення кімнати вибираються тканини по щільності і кольору. Якщо необхідно повністю виключити доступ світла, ми зможемо запропонувати абсолютно непроникні полотна. Для звичайних кімнат підійдуть напівпрозорі варіанти, які будуть м'яко розсіювати світло і фарбувати простір у вибрані тони. Купуючи римський штори ціна, яких досить доступна ви отримуєте красиві і функціональні аксесуари. Вони захистять не тільки від сонячних променів, але і від сторонніх поглядів в денний час і вечірні години.

Щоб зробити замовлення римських штор-жалюзі в Житомирі, просто зателефонуйте нам або напишіть на нашу електронну пошту.

Залишіть коментар

Оновити зображення

0 коментарів