Публікації

Захисні ролети

  Захисні ролети — це системи у вигляді металевих жалюзів, які відкриваються вертикально, горизонтально або під кутом, закручуючись у металевий короб.Захисні ролети на вікна та двері дуже стрімко завоювали популярність у дбайливих господарій і ділових людей. На сьогоднішній день їх можна побачити як на приватних будинках так і на бізнес центрах.Безпека, довговічність, компактність, естетичність, легкість в управлінні дозволили їм стати невід'ємним елементом фасаду сучасних будівель.
   Головна мета захисних ролет — це забеспечення антивандального захисту, тобто захисту скла та конструкцій від механічних пошкоджень, також ролети протидіють проникненню небажаних осіб всередину приміщення.

  Існують і інші не менш важливі властивості захисних ролет: шумоізоляція, теплоізоляція та захист від сонячних променів. В залежності від умов використання, кожна з наведених вище переваг та властивостей, внесе суттєвий вклад в оздоблення приміщення.
  Захисними ролетами можна керувати як у ручному режимі (пружина, касета, кардан) так і за допомогою автоматики (кнопка, пульт). Кожен спосіб керування відповідає побажанню клієнта та можливістям проєму дверей або вікна. Різноманітність способів управління зумовлене значною шириною спектру застосування ролетних систем.
  Основний матеріал з якого виробляються ролети — алюміній. Це дає істотну перевагу у порівнянні з металевими решітками, так як на відміну від них, алюмінієві профілі не піддаються корозії протягом всьго періоду використання.

 
  Ролети невибагливі в експлуатації, потребують обмаль профілактичних зусиль в обслуговуванні. Вони практичні, прості, безпечні та довговічні. А широкий асортимент аксесуарів та палітра кольорів привносить у використання цього механізму ще більше зручності.

 

Залишіть коментар

Оновити зображення

1 коментарів

Павло

18.08.2017, 13:20

Як замовити ролети на дверi в квартирi. sibmont1@gmail.com