Гаражні ворота.
Надійність та безпека

Обираючи гаражні ворота від компанії «Нові Вікна» наші клієнти роблять це не тільки тому, що наші ворота якісні, міцні, надійні, довговічні та естетичні. Вони роблять це тому, що знають — ми насправді розуміємось на цьому.
Перегляньте реалізовані об’єкти »

Секційні ворота.
Досконалі технології

Досконалість має свою ціну. Ціна має відповідати якості. Пропонуючи Вам секційні ворота від найвідоміших світових брендів ми прагнемо спростити Ваше життя та наповнити його досконалими технологіями навіть у, здавалось би, найпростіших речах.

Рельєфні ворота.
Підкресліть статус

Ваш дім особливий. Розуміючи це, ми створюємо насправді неповторні рельєфні ворота, що підкреслюють Ваш статус. Стиль та вишуканість в кожній деталі. Накладки виготовляються методом лиття та дозволяють зробити ворота індивідуальними.

Панорамні ворота. Без
перешкод для світла

Hi-Tech у всій своїй красі. Коли для приміщення потрібне природне освітлення — вибір стає очевидним. Панорамні ворота поєднали в собі простоту та лаконічність форм, зберігши функціональність секційних воріт. Незрівнянна гармонія скла та металу.

Промислові ворота.
Зручність. Практичність

Промислова архітектура має свій шарм. Промислові секційні ворота цей шарм підкреслюють. Більше не варто турбуватись про економію на опаленні. Ущільнюючі профілі на кожній секції забезпечують надійний захист від пилу, вологи, вітру та холоду.

Ворота ролетного типу.
Доступна якість

Ми оголошуємо війну стереотипам! Якість може бути доступною. Обираючи ворота ролетного типу будьте впевнені — ми використовуємо тільки високоякісну сталь з полімерним покриттям. Тільки найкращу механіку з тривалим терміном експлуатації.

/ -