Публікації

Гаражні ворота

  Гаражні (побутові) секційні ворота є найсучаснішими видами воріт, які найчастіше використовуються при будівництві заміських будинків, котеджів, гаражів та паркінгів з малою інтенсивністю використання. Вони мають ряд незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаража складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Конструкція гаражних секційних воріт ефективно використовує вільний простір всередині гаража і не вимагає особливої ​​уваги до прилеглої території.
  Побутові секційні ворота також як і промислові можуть комплектуватися автоматикою. Побутова автоматика на відміну від промислової в першу чергу відрізняється потужністю та інтенсивністю використання.  

   Гаражні ворота можна пофарбувати майже в будь-який колір згідно кольорам RAL. Щоб дізнатися вартість воріт, необхідно зателефонувати на наш офіс для прорахунку.

 

Залишіть коментар

Оновити зображення

0 коментарів