Публікації

Секційні ворота

  Секційні ворота є найпоширенішим видом гаражних та промислових воріт за останній час. Вони мають ряд переваг перед іншими типами воріт, такі як:
  - добра герметичність і теплоізоляція приміщення;
  - естетичний вигляд;
  - надійність і легкість у використанні;
  - найкраще співвідношення ціни та якості.
  Секційні ворота складаються з полотна , розділеного на кілька секцій, які з'єднані між собою зсередини сталевими петлями. Відкривання і закривання воріт відбувається завдяки руху роликів в направляючих з боків , а допоміжним механізмом є торсіонна пружина. Завдяки цьому пружинному механізму, для підйому воріт необхідно зусилля в 15 - 20кг. В якості наповнювача панелей використовується поліуретан високої щільності (порядку 40мм) з хорошими енергозберігаючими характеристиками.
  Також є можливість установки автоматичного управління гаражними воротами, що набагато спрощує користування конструкцією. У даному випадку система управління відбувається як стаціонарно , так і дистанційно за допомогою пульта. Виготовлення воріт проводиться по індивідуальних розмірах, а також є високий асортимент продукції.
  Міцний матеріал секцій і якісні комплектуючі воріт - гарантія надійності і довговічності. Ворота відповідають європейським стандартам безпеки і маркуються відповідним знаком СЕ. Енергоефективні панелі, а також максимальна герметичність отвору забезпечують збереження тепла і комфорт усередині приміщення.

Залишіть коментар

Оновити зображення

0 коментарів