Публікації

Міжкімнатні двері ТМ "Новий стиль"Прайс лист від 01.10.2019 з фото 

При купівлі 3-х і більше міжкімнатних дверей - знижка 5%! Безкоштовна доставка по Житомиру.

ТМ «Нові Вікна» пропонує для своїх покупців  безвідсоткову розстрочку на чотири місяці (оплату частинами від Приватбанку (ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.). Послуга «Оплата частинами» доступна всім власникам карт ПриватБанку. Тобто уже зараз ви можете насолоджуватися затишком, поступово здійснюючи розрахунки. І усе це без будь-яких додаткових витрат, нарахувань чи комісій.

Можливо придбати товар оформивши "Миттєву розстрочку" на термін до 24 місяців.

Каталог продукції 2019

Фабрика дверей торгової марки «Новий Стиль» була заснована в 2002 р. Компанія збільшила асортимент продукції до 100 моделей дверних полотен, об'єднаних в більш ніж 12 колекцій. Продукція поставляється в більш ніж 20 країн світу. Вона добре знайома жителям Європи, Азії, Ближнього Сходу, Африки і навіть Північної Америки. Виробнича потужність заводу – понад 6000 полотен на добу – дозволяють з легкістю забезпечувати постійно зростаючий попит на ринках збуту.

В каталозі представлено близько 2000 моделей в різних декорах і типорозмірах.

Для виробництва дверних полотен ТМ «Новий Стиль» використовуються матеріали провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, головна вимога - висока якість сировини, що забезпечується ретельним вхідним контролем на підприємстві.

Усі двері цієї торгової марки в залежності від типу конструкції поділяються на збірні і каркасно-щитові.

У першому варіанті термін «збірні» означає, що на відміну від щитових, ці двері зібрані з окремих елементів і скріплені на спеціальному обладнанні за принципом конструктора.
Кожен елемент цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що в цілому дає 100-відсоткову надійність при щоденному використанні протягом багатьох років (термін експлуатації досягає 50 років).

Другий тип дверних полотен ТМ «Новий стиль» містить каркас дверей, виготовлений з двошарового соснового бруса, зрощеного на «мікрошип». Така технологія підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися з часом під дією вологи і тепла. У порожнині щитового дверного полотна вкладений якісний стільниковий заповнювач, що робить двері одночасно і легкими і міцними.

Різноманітність конструкцій та декорів продукції ТМ «Новий стиль» дає можливість широкого вибору дверей для приміщень будь-якого типу і призначення.

 

Залишіть коментар

Оновити зображення

0 коментарів