Публікації

Інноваційні надсучасні склопакети Silverstar Comfort (ZERO)

  "Нові вікна", враховуючи постійно зростаючі вимоги до енергозбереження, представляє інновацію в організації енергозбереження - металопластикові вікна зі склопакетами Comfort SILVERSTAR ZERO.
  Скло з покриттям Silverstar Zero є новітньою розробкою швейцарської компанії Гластреш. Склопакети пройшли випробування на відповідність вимогам в центрі стандартизації, метрології та сертифікації України, про що свідчить відповідний протокол. Результатом випробування стали високі показники опору теплопередачі. Для склопакета 4ZERO-16-4- 0,756, м2.С / Вт і 4ZERO-Ar16-4 - 0,798, м2.С / Вт відповідно (показники для 1-й кліматичної зони повинні бути не нижче 0,75 м2.С / Вт , для 2-й - 0,6 м2.С / Вт).
  Нові Вікна зі склопакетом Comfort SILVERSTAR ZERO мають високий опір теплопередачі, навіть в однокамерному виконанні склопакета. Даний варіант особливо актуальний зважаючи на велику кількість переваг однокамерного склопакета Comfort SILVERSTAR ZERO в порівнянні з двокамерним склопакетом зі звичайним енергозберігаючим склом SILVERSTAR ENplus , а саме:
  - кращий (більш високий) опір теплопередачі
  - меншу ціну
  - меншу вагу
  Менша вага дозволяє максимально розвантажити елементи металопластикових конструкцій або зменшити навантаження на фурнітуру без погіршень теплових характеристик виробу.
  Для отримання вікна з максимальними показниками тепло - характеристик, Нові Вікна пропонують використовувати склопакет COMFORT Silverstar Zero товщиною 44мм або 40 мм в комбінації з профільною системою преміум класу Viknaland А70. Дане вікно має клас енергозбереження А ++. 
  Таке поєднання п'ятикамерного профілю класу А глибиною 70 мм і нових науково-інженерних досягнень в області скла дозволять у кілька разів підвищить енергозбереження, тим самим скоротивши використання енергії обігрівальних приладів і, безсумнівно, призведе до економії Ваших фінансів.
  Як правильно вибрати енергозберігаючий склопакет можна тут
  Розрахувати орієнтовну ціну металопластикового вікна можна тут
 

Залишіть коментар

Оновити зображення

0 коментарів