Акційні пропозиції

Оплата/покупка частинами без переплат

03.01.2023 - 29.12.2023

Ви вже не один рік плануєте замінити старі дерев'яні вікна на нові, сучасні, красиві і зручні, але накопичити достатню суму грошей ніяк не вдається? Не поспішайте засмучуватися і відкладати довгоочікуваний ремонт в будинку або квартирі на потім.

Компанія «Нові вікна» пропонує скористатися послугою "Покупка частинами" чи "Оплата частинами", що дозволяє придбати товар в розстрочку на 4 місяці без будь-яких додаткових відсотків, комісій та платежів. Процедура оформлення розстрочки забере у вас не більше кількох хвилин. Так що вже зараз сміливо замовляйте нові вікна, двері, балкони, жалюзі, розрахуватися за які зможете протягом декількох наступних місяців.

Якщо потрібна більш тривала розстрочка, то можна скористатися послугою "Миттєва розстрочка" - розстрочка до 24 місяців. Комісія для клієнта 2,9% щомісяця від вартості товару.

Послуга "Покупка частинами" доступна власникам карт monobank/Universal Bank (ліцензія НБУ № 92 від 10.10.2011 р.). "Оплата частинами", "Миттєва розстрочка" доступна власникам кредитних карт ПриватБанку (ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011р.).

Більш детальну інформацію про те, як замовити металопластикові конструкції в розстрочку, ви можете дізнатися в салоні магазині «Нові вікна».

Не втрачайте свій шанс зустріти весну з «Новими вікнами»!

Скористайтесь безкоштовною послугою виклика замірника. Викликати замірника