Новини

Житомиряни виграли сертифікати та телевізор на 32 дюйми

21.12.2018 11:00

Немає нічого приємнішого, ніж отримувати подарунки під Новий рік. А ще приємніше, коли ти купуєш потрібні для дому речі - вікна, двері чи ролети, а потім ще й отримуєш заохочення!

Нещодавно житомиряни, які у 2018 році робили замовлення в компанії «Нові вікна», отримали смс-ки із запрошенням на розіграш сертифікатів на суму від 500 до 1000 гривень та головного призу – телевізора на 32 дюйми.

Подібні розіграші в Житомирі компанія з успішним іміджем та позитивною репутацією проводить вже 8-й рік. 22 грудня до офісу «Нових вікон» на Київській, 16 прийшли десятки людей, які робили замовлення продукції протягом 2018 року. Всі вони отримали талони з власним прізвищем, кількість яких була кратною кількості замовлень. Цього дня найбільше талончиків в одні руки було 5, тобто, замовивши один раз і оцінивши якість вікон та послуг з монтажу, клієнти повторно замовляють металопластикові конструкції та жалюзі.
«Раді вітати вас в офісі ТМ «Нові вікна». Ми вже існуємо 13 років, і вже восьмий рік перед Новим роком проводимо таку акцію, намагаючись віддячити за вибір нашої компанії, подарувати своїм клієнтам відчуття свята, що забезпечить їх зарядом позитивних емоцій якщо не на весь рік, то на початок нового року точно. Тим, хто у 2018 році робив у нас замовлення, були надіслані смс-ки, і сьогодні ви всі отримали талончики. У цьому році в нас було близько 300 замовників, а на розіграш традиційно прийшла десь четверта їх частина», - сказав менеджер компанії «Нові вікна» в Житомирі Ігор Перецький.
Усі «корінці» помістили в порожній акваріум, звідки їх тягнула 5-річна Настуся.

Сертифікати на 500 грн виграли Елеонора Король та Юлія Відерська, на 1000 гривень – Оксана Войтенко. Головний приз – телевізор Ergo на 32 дюйми – дістався житомирянці Тетяні Держанівській, яка не тямилася від щастя.

«Уперше в житті виграю, та ще й такий потрібний приз! Єдиний в нашій квартирі телевізор стоїть у кімнаті в батьків, а ми дивимось телепередачі по старенькому планшетику. У Нових вікнах робила замовлення двічі – близько півроку тому двері, а в жовтні – вікно», - розповіла переможниця.