Новини

ТМ «Нові вікна» у Житомирі визначила переможців акції, які отримали подарункові сертифікати та телевізор

23.12.2017 11:00

Вже декілька років поспіль, напередодні Нового року,  ТМ «Нові вікна» дарує своїм клієнтам приємні подарунки.
ТМ «Нові вікна» вже більше 12 років працює на ринку України та прийняла тисячі замовлень від своїх клієнтів на виробництво та встановлення як віконних, так і фасадних конструкцій, жалюзі, міжкімнатних та броньованих дверей.
На фірмі працює командна професіоналів, яка з легкістю та впевненістю може проконсультувати клієнта й надати вичерпну інформацію щодо встановлення певних конструкцій. ТМ «Нові вікна» робить все, аби клієнти знали, за що саме вони платять.
Протягом 2017 року як житомиряни, так і жителі області замовляли продукцію ТМ «Нові вікна», і ось, саме 23 грудня, декілька осіб змогли ще й отримати подарунки. Цього дня представники фірми розіграли серед тих, хто зареєструвався на розіграш подарунків сертифікати на 100, 200 і 500 гривень, та головний сюрприз – телевізор.
Співробітники ТМ «Нові вікна» привітали всіх, хто завітав на розіграш подарунків та побажали у новому році реалізувати задумане.
«Ми в черговий раз проводимо розіграш подарунків. Дякуємо за те, що повірили нам. Нехай замовлені у нас конструкції вам служать та радують».
Для того, аби розіграш подарунків був чесним, по черзі витягувати папірці з прозорої посудини запросили наймолодшу дівчинку, яка разом із мамою прийшла до офісу ТМ «Нові вікна», що знаходиться на вул. Київській, 16, взяти участь у акції.
Отже, за результатами акції цьогорічними переможцями стали:
Каленська Л.І. - сертифікат на 100 грн;
Баранюк Л.Д. - сертифікат на 200 грн.;
Ничипоренко Р.В. - сертифікат на 500 грн;
Талавер С.А. - головний приз - телевізор.
Подарункові сертифікати та головний приз – телевізор знайшли свої власників, а компанія ТМ «Нові вікна» продовжує й надалі дарувати своїм клієнтам якісні послуги та гарні емоції.