Новини

ТМ «Нові вікна» визначила переможців акції 2016р.

26.12.2016 12:00

Вже п’ятий рік поспіль, перед Новим роком, ТМ «Нові вікна» проводить у Житомирі розіграш подарунків між своїми замовниками.
ТМ «Нові вікна» протягом 11 років працює в Україні. Основний напрям компанії є виробництво та монтаж віконних та фасадних конструкцій. Вся продукція – сертифікована. У компанії працює команда професіоналів. Діє прозора цінова політика. ТМ «Нові вікна» у 2016 року була спонсором багатьох акцій, які проводилися в місті.
У 2015 та 2016рр ТМ «Нові вікна» приймала участь в державній програмі з енергоефективності. Кабінет міністрів України закладає в державний бюджет на 2017 рік 400 мільйонів гривень на реалізацію програми з видачі населенню "теплих" кредитів, які будуть використані для покупки енергоефективних матеріалів і обладнання. Отже в наступному році клієнти ТМ «Нові вікна» також зможуть отримати вікна за програмою енергоефективності, що передбачає відшкодування позичальникам  35%  суми кредиту (максимум 14 тис.) .
Протягом року не тільки житомиряни, але й жителі Житомирської області замовляли продукцію в ТМ «Нові вікна», і перед початком 2017, змогли отримати за це ще й подарунки: подарункові сертифікати на 100, 200 і 500 гривень, а також головний подарунок – телевізор.
У понеділок, 26 грудня, перед початком проведення акції, співробітник ТМ «Нові вікна» привітав всіх присутніх з Новим роком та побажав гарних подій у наступному.
«Ми вітаємо вас всіх з прийдешнім Новим Роком! Хочеться побажати, аби все задумане вами здійснювалося, і щоб події у вашому житті завжди були гарними. Ми щиро дякуємо, що ваш вибір зупинився саме на нашій фірмі. Ми й надалі намагатимемося не розчаровувати своїх клієнтів. Хочу, щоб ті вікна та конструкції, які ви встановили у своїх домівках, не були простими виробами, а щоб ви відчували, що у них вкладена душа наших працівників», – зазначив співробітник ТМ «Нові вікна».
Для того, щоб розіграш подарунків був незаангажованим та чесним, папірці з прозорої посудини витягував хлопчик, який разом зі своєю мамою прийшов до офісу ТМ «Нові вікна», що знаходиться на вул. Київській, 16, взяти участь у акції.
Отже, за результатами акції цьогорічними переможцями стали:
Хмелевська Тетяна отримала сертифікат на 100 грн (отримала вікна за програмою енергоефективності)
Суходольський Євген– 200 грн
Степаненко Анна – 500 грн
Новак Анастасія отримала головний подарунок – телевізор.
«Нові вікна» – це компанія, яка активно працює та робить все можливе, аби клієнти були задоволені якісною продукцією. ТМ «Нові вікна» займається не лише виготовленням металопластикових конструкцій, а також продає всі супутні товари: жалюзі, ролети, двері броньовані, двері міжкімнатні, ворота та ролети захисні.