Новини

Свято «Щаслива родина» 2016р.

21.05.2016 04:00

 
 

 ФОТО...

Вже традиційно з нагоди Всеукраїнського Тижня Подружжя та Міжнародного Дня сім’ї 21 травня в Житомирі  ТМ «Нові Вікна» виступила партнером свята «Щаслива родина», головними організаторами якого є БО «АСЕТ».

На майданчику "Нових вікон" дітлахи  розважалися на безкоштовному батуті та отримали в подарунок гарний малюнок від майстрів "аквагриму". 

   ТМ Нові Вікна є соціально спрямованой компанієй. Нові Вікна надають додаткову знижкою 5% для пенсіонерів та багатодітних родин. Компанія надає благодійну допомогу через организації “Асет”,“Сонячний світ” дітям та Житомирському військовому госпіталю. Також є одним із спонсорів клубу спортивного бального танцю “Ритм”.

  Свято "Щаслива родина" - це традиційний сімейний захід, який щорічно Всеукраїнська благодійна організація "АСЕТ" проводить на центральних вулицях м. Житомира та привертає увагу великої кількості жителів, які приєднуються до святкування аби підтримати інститут сім’ї в Україні.
   Це унікальний захід для об’єднання сімей та утвердження цінностей здорової родини.
   Свято "Щаслива родина" проходить в рамках міжнародного руху "Тиждень Подружжя", який вперше відбувся у Великобританії в 1997 році. В 2011 році до міжнародного руху долучилась Україна, ставши однією з 20 країн світу, які відзначають Тиждень Подружжя.
   В травні 2011 року Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ» взяла на себе ініціативу організації свята «Щаслива родина» в м. Житомирі. Вперше на вулицях міста пройшов парад щасливих родин та концерт на підтримку сімейних цінностей.
   В 2012 року свято "Щаслива родина" стало вже традиційним для міста Житомира і залучило ще більше учасників.
   Цього року свято 21 травня, з 16.00 до 19.00 на площі Корольова міста Житомира.