Акційні пропозиції

Святкові знижки та подарунки!

01.01.2017 - 28.02.2017

Замоляйте вікна, двері чи балкон та отримайте знижку - 35% та  додаткову  знижку від 5 до 10%   з 01.01.2017 до 28.02.2017.

«Нові вікна» пропонують скористатися послугами «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку (Лицензия НБУ № 22 от 05.10.2011 р.), що дозволяє придбати товар у розстрочку до 24 місяців, а якщо розстрочка до 4 місяців, то без будь-яких додаткових відсотків, комісій і платежів.

Вартість вікна розміром 1,3мх1,4м в економ комплектації з відливом та монтажем 600грн*4 платежі (без будь-яких додаткових відсотків, комісій і платежів).  Розрахувати приблизну вартість своїх вікон ви можете зателефонувавши нашим менеджерам та скориставшись калькулятором. Виклик замірника безкоштовний!

Тож вже зараз сміливо замовляйте нові вікна, розрахуватися за які зможете протягом кількох наступних місяців.

Для того щоб скористатися даним сервісом, вам не потрібні ніякі документи та довідки. Досить визначитися з вибором товару в ТМ «Нові вікна», зробити замовлення і тут же оформити розстрочку, розбивши вартість покупки на рівні частини. Ви можете самостійно вибрати період, за який збираєтеся оплатити покупку, і якщо він не перевищує 3 місяців - не платите ніяких комісій. Перший платіж буде здійснений в день оформлення розстрочки, при цьому договором буде служити звичайний чек, який ви отримаєте після того, як касир введе дані і проведе вашу карту через POS-термінал. Таким чином, вся процедура оформлення розстрочки забере у вас не більше хвилини. Але і це ще не всі переваги даного сервісу: вам навіть не знадобиться кожен місяць йти в банк, щоб погасити платіж. Просто протягом місяця внесіть на свою карту певну суму грошей будь-яким зручним для вас способом, і вона автоматично спишеться з рахунку в день погашення розстрочки.

Також ТМ "НОВІ ВІКНА" дарує термометр всім замовникам металопластикових вікон*!

Не упустіть свій шанс зустріти весну з «Новими вікнами»!

Більш детальну інформацію про те, як замовити металопластикові вікна в розстрочку, ви можете дізнатися в салоні магазині «Нові вікна» за адресою м Житомир, вул. Київська, 16 або за телефоном (0412) 44-63-40 з понеділка по п'ятницю з 9-ї до 18-ї години и до 13-ї години у суботу.

*Під подарунком мається на увазі продаж за 0,01 грн.
 

Скористайтесь безкоштовною послугою виклика замірника. Викликати замірника