Акційні пропозиції

Теплі вікна з компенсацією 35% суми

11.03.2019 - 30.06.2019

 
Станом на 11.03.2019 Укргазбанк почав приймати заявки на теплих кредитів із державною компенсацією.   За попередньою інформацією умови не змінились у порівнянні з минулим роком. Ощадбанк планує відновити кредитування найближчими днями.

Приватбанк на даний момент видає кредити тільки для ОСББ/ЖБК.

23.11.2018 Верховна Рада ухвалила Держбюджет на 2019 рік, у якому на теплі кредити буде виділено 400 млн. грн. У 2018 році бюджет програми був аналогічним.

Калькулятор витрат та суми відшкодування
(Ощадбанк, Приватбанк та Укргазбанк, станом на 18.04.2018)


Альтернатива – програма IQ energy із компенсацією 35 % від суми кредиту за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

У бюджеті на 2019 рік передбачено 400 млн. грн. на компенсацію по теплим кредитам, у т.ч. 190 млн. грн. – для ОСББ. Ця сума є досить невеликою і, скоріше за все, закінчиться протягом кількох тижнів після початку дії програми.


При цьому в Ощадбанку є можливість отримати кредит на утеплення за програмою Ощадний дім без державної компенсації – умови все одно є привабливими у порівнянні з кредитними програмами інших банків.

_______________________________________________________________________________________________________________________

ЄБРР компенсує 35% (до 3000 євро) витрачених на утеплення житла за програмою IQ energy
Компенсація буде виплачуватися протягом 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Її можна буде отримати не тільки на основне обладнання, але і на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

"Нові вікна" пропонують скористатися кредитом по державній програмі енергозбереження з компенсацією до 35% суми кредиту (максимум 14 тис.). 432.44 млн. гривень у 2017р.

Розрахувати компенсацію за державною програмою енергозбереження по умовам кредитування 3 банків. Порівняння умов банків
 
 
 
 


700 млн. грн. виділяли на  фінансування програми з Державного бюджету у 2016 році.


Додатково Житомирська ОДА компенсує 10% суми кредиту (максимум 1000 грн).Енергоефективний калькулятор для ОСББ


ГРОШІ ВИДІЛЕНІ НА УРЯДОВУ ПРОГРАМУ У СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ШВИДКО ЗАКІНЧУЮТЬСЯ - ПОСПІШАЙТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА!!!

Програма передбачає  відшкодування позичальникам  35%  суми кредиту, для фізичних осіб (максимум 14 тис.):

строк кредитування – до 3 років
сума – від 1 тис. до 50 тис. грн.
власний внесок – від 10%
ставка – 24,5%
одноразова комісія – 3%
вік на момент погашення кредиту 75 років.


У списку фінансових установ, які надають кредити на придбання вікон з двокамерним енергоефективним склопакетом (з енергозберігаючим склом) населенню, є:

Перелік документів до банку:
 
 1. паспорт громадянина України;
 2. довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
 3. паспортні дані та код чоловіка/дружини
 4. документ про отримання доходів:
1. для підприємця:
 1. копія свідоцтва про державну реєстрацію та/або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 2. квартальні податкові декларації підприємця за 2 останні звітні періоди (якщо підприємець звітує щоквартально) або податкова декларація за повний рік (якщо кредитна заявка подається у перший квартал року).
 3. податкова декларація підприємця за останній рік (якщо підприємець звітує раз на рік).
 4. книга обліку доходів та витрат (якщо підприємець звітує раз на рік, а кредитна заявка подається у другому-четвертому кварталах року )
2. для фізичної особи*
 1. довідка про доходи за 6 останніх місяців, з помісячною розбивкою
 2. довідка про отримання пенсії за віком/вислугою років не менше ніж за 1 останній місяць та пенсійне посвідчення;
*якщо Ви отримуєте зарплатню або пенсію на картку та берете кредит в АБ «УКРГАЗБАНК» , довідку про доходи надавати не обов’язково;
3. Для нотаріусів, що отримують кредит як фізичні особи:
 1. Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю;
 2. Реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності;
 3. Податкова декларація за результатами звітного року про майновий стан і доходи
     5. рахунок-фактура, договір від продавця на придбання обладнання/матеріалів

      6. Із 27.08.2015 р. позичальники-фізособи, яким призначено субсидію, повинні додатково надавати документ (повідомлення, довідку), що підтверджує призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Такі підтвердні документи має надати і позичальник-ОСББ для фізосіб, які зареєстровані (фактично проживають) у цих будинках і їм призначена субсидія. 
 


Алгоритм надання кредиту й компенсації частини суми кредиту такий:
 
Якщо ж фізособа-позичальник не надала в місяці отримання кредиту підтвердження цільового використання кредитних коштів, її включають до реєстру для часткового відшкодування частини суми кредиту в наступному місяці (після отримання підтвердних документів).

На практиці від моменту отримання енергозберігаючого кредиту до компенсації державою його частини минає близько двох місяців.

ТЕПЛІ КРЕДИТИ ПО КАРТІ ВІД ПРИВАТБАНКУ (відеоінструкція).    Вікна можна замовити за наявності кредитної карти Приватбанку в офісі, а потім підкріпити в приват 24 рахунок та акт.Компенсацію 35% по "теплому кредиту" можна отримати маючи лише доступну суму "оплати частинами" на карті Приватбанку, без жодних довідок.
 
Що можна придбати в рамках програми «Теплі кредити»?
 • Металопластикові вікна.
 • Радіатори водяної системи опалення.
 • Устаткування та матеріали для проведення робіт з теплоізоляції.
 • Твердопаливні котли.

Повний перелік енергоефективного обладнання та матеріалів.
logos_2 — копия
Кредитування за сервісом «Оплата частинами»
 • Строк кредитування – до 24 платежів.
 • Сума – до 50 000 грн.
 • Переплата – 0%.
 • Доступна «Миттєва розстрочка»


ТЕПЛІ КРЕДИТИ ВІД ПРИВАТБАНКУ ДЛЯ ОСББ

Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Укргазбанку за тел.: 0-800-309-000 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), телефон Житомирського філіалу (вул. Київська 74) 48-15-81 ( Банківска ліцензія №123 від 06.10.2011 р.).
А також на офіційному сайті
або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України), телефон Житомирського філіалу (вул. Небесної Сотні 13) 420-270,  (вул. Івана Франка 3) 22-33-25 (Банківска ліцензія №148 від 05.10.2011 р.).
"Нові вікна" приймають участь в державній програмі з енергоефективності (надання безготівкових кредитів на утеплення будинків, при оплаті готівкою не діє). 

Скористайтесь безкоштовною послугою виклика замірника. Викликати замірника