Акційні пропозиції

Теплі вікна з компенсацією 35% суми

25.03.2021 - 30.04.2021

25.03.2021 державні банки оголосили про відновлення теплих кредитів.

У 2021 році Ощадбанк, Укргазбанк кредитують власників приватних будинків.

Як повідомлялося, у 2021 році цільовою групою для видачі «теплих кредитів» стануть приватні будинки. Цьогоріч на фінансування програми виділено 150 млн грн. Загалом згідно з новою угодою, підписаною цього тижня між Ощадбанком та Держенергоефективності, до кінця року банк видасть «теплих» кредитів на суму близько 300 млн грн.

"Так, державним агентством буде компенсовано 35% суми кредиту на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (але не більше 14 тис. грн), а також 20% суми кредиту (35% – для субсидіантів) на купівлю твердопаливних котлів у приватних будинках (але не більше 12 тис. грн)", - пояснили в банку.

Зазначається, що цього року програму також було розширено на нові цілі. Часткову компенсацію зможуть отримати клієнти Ощадбанку, які встановлять електроакумулюючі системи (системи накопичення енергії), електрозарядки для електромобілів та інтелектуальні лічильники електричної енергії.

З усіма деталями участі в програмі «теплих» кредитів можна ознайомитись на сайті Ощадбанку

Власники квартир цього року можуть подати заявку на кредит готівкою без державної компенсації.

У бюджеті на 2020 рік на теплі кредити було передбачено 400 млн грн. Це така ж сума, як і у попередні два роки.

Розподіл коштів за напрямками у 2020р:


На 2019 рік, у якому на теплі кредити було виділено 400 млн. грн. У 2018 році бюджет програми був аналогічним.

Калькулятор витрат та суми відшкодування
(Ощадбанк, Приватбанк та Укргазбанк, станом на 15.04.2020)


Альтернатива – програма IQ energy із компенсацією 35 % від суми кредиту за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

У бюджеті на 2020 рік передбачено 400 млн. грн. на компенсацію по теплим кредитам, у т.ч. 190 млн. грн. – для ОСББ. Ця сума є досить невеликою і, скоріше за все, закінчиться протягом кількох тижнів після початку дії програми.


При цьому в Ощадбанку є можливість отримати кредит на утеплення за програмою Ощадний дім без державної компенсації – умови все одно є привабливими у порівнянні з кредитними програмами інших банків.

_______________________________________________________________________________________________________________________

ЄБРР компенсує 35% (до 3000 євро) витрачених на утеплення житла за програмою IQ energy
Компенсація буде виплачуватися протягом 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Її можна буде отримати не тільки на основне обладнання, але і на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

"Нові вікна" пропонують скористатися кредитом по державній програмі енергозбереження з компенсацією до 35% суми кредиту (максимум 14 тис.). 432.44 млн. гривень у 2017р.

Розрахувати компенсацію за державною програмою енергозбереження по умовам кредитування 3 банків. Порівняння умов банків
 
 
 
 


700 млн. грн. виділяли на  фінансування програми з Державного бюджету у 2016 році.


Додатково Житомирська ОДА компенсує 10% суми кредиту (максимум 1000 грн).Енергоефективний калькулятор для ОСББ


ГРОШІ ВИДІЛЕНІ НА УРЯДОВУ ПРОГРАМУ У СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ШВИДКО ЗАКІНЧУЮТЬСЯ - ПОСПІШАЙТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА!!!

Програма передбачає  відшкодування позичальникам  35%  суми кредиту, для фізичних осіб (максимум 14 тис.):

строк кредитування – до 3 років
сума – від 1 тис. до 50 тис. грн.
власний внесок – від 10%
ставка – 24,5%
одноразова комісія – 3%
вік на момент погашення кредиту 75 років.


У списку фінансових установ, які надають кредити на придбання вікон з двокамерним енергоефективним склопакетом (з енергозберігаючим склом) населенню, є:

Перелік документів до банку:
 
 1. паспорт громадянина України;
 2. довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
 3. паспортні дані та код чоловіка/дружини
 4. документ про отримання доходів:
1. для підприємця:
 1. копія свідоцтва про державну реєстрацію та/або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 2. квартальні податкові декларації підприємця за 2 останні звітні періоди (якщо підприємець звітує щоквартально) або податкова декларація за повний рік (якщо кредитна заявка подається у перший квартал року).
 3. податкова декларація підприємця за останній рік (якщо підприємець звітує раз на рік).
 4. книга обліку доходів та витрат (якщо підприємець звітує раз на рік, а кредитна заявка подається у другому-четвертому кварталах року )
2. для фізичної особи*
 1. довідка про доходи за 6 останніх місяців, з помісячною розбивкою
 2. довідка про отримання пенсії за віком/вислугою років не менше ніж за 1 останній місяць та пенсійне посвідчення;
*якщо Ви отримуєте зарплатню або пенсію на картку та берете кредит в АБ «УКРГАЗБАНК» , довідку про доходи надавати не обов’язково;
3. Для нотаріусів, що отримують кредит як фізичні особи:
 1. Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю;
 2. Реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності;
 3. Податкова декларація за результатами звітного року про майновий стан і доходи
     5. рахунок-фактура, договір від продавця на придбання обладнання/матеріалів

      6. Із 27.08.2015 р. позичальники-фізособи, яким призначено субсидію, повинні додатково надавати документ (повідомлення, довідку), що підтверджує призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Такі підтвердні документи має надати і позичальник-ОСББ для фізосіб, які зареєстровані (фактично проживають) у цих будинках і їм призначена субсидія. 
 


Алгоритм надання кредиту й компенсації частини суми кредиту такий:
 
Якщо ж фізособа-позичальник не надала в місяці отримання кредиту підтвердження цільового використання кредитних коштів, її включають до реєстру для часткового відшкодування частини суми кредиту в наступному місяці (після отримання підтвердних документів).

На практиці від моменту отримання енергозберігаючого кредиту до компенсації державою його частини минає близько двох місяців.

Повний перелік енергоефективного обладнання та матеріалів.
 
 
ТЕПЛІ КРЕДИТИ ВІД ПРИВАТБАНКУ ДЛЯ ОСББ

Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Укргазбанку за тел.: 0-800-309-000 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), телефон Житомирського філіалу (вул. Київська 74) 48-15-81 ( Банківска ліцензія №123 від 06.10.2011 р.).
А також на офіційному сайті
або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України), телефон Житомирського філіалу (вул. Небесної Сотні 13) 420-270,  (вул. Івана Франка 3) 22-33-25 (Банківска ліцензія №148 від 05.10.2011 р.).
"Нові вікна" приймають участь в державній програмі з енергоефективності (надання безготівкових кредитів на утеплення будинків, при оплаті готівкою не діє). 

Скористайтесь безкоштовною послугою виклика замірника. Викликати замірника