Акційні пропозиції

Енергозберігаюче скло в подарунок

15.08.2017 - 15.09.2017

 Акція «Енергозберігаючий склопакет за ціною звичайного»: при купівлі металопластикових виробів ТМ «НОВІ ВІКНА» всі склопакети ( Glas Trösch )  будуть додатково безкоштовно комплектуватися  енергоберігаючим склом.
 
ТМ «Нові вікна» пропонує скористатися сезонною пропозицією, яка обов'язково допоможе реалізувати вашу давню мрію про затишній оселі. Саме зараз «Нові вікна» дарують своїм покупцям знижку 40% і можливість оплати в розстрочку без переплат або отримання компенсації 35% (максимум 3000 евро) від Європейського банку реконструкції і розвитку замовивши енергозберігаючі вікна та двері.

Розрахувати приблизну вартість вікон ви можете скориставшись калькулятором.

Провідні виробники склопакетів рекомендують встановлювати склопакети з енергозберігаючим склом та заповненням інертними газами. Розрахувати енергоефективність вікон та дверей можна скориставшись незалежним і офіційно акредитованим калькулятором   Енергокалькулятор вікон OKNA.ua,  який розраховує теплоізоляційні характеристики віконних блоків і економію на опаленні та кондиціонуванні.

ЄБРР компенсує 35% (до 3000 євро) витрачених на утеплення житла за програмою IQ energy

Компенсація буде виплачуватися протягом 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Її можна буде отримати не тільки на основне обладнання, але і на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням. Договору про співпрацю за програмою IQ energy підписані з Райффайзен Банком Аваль, УкрСиббанком і ОТП Банком. Компенсацію можна отримати і при придбанні товарів за допомогою кредитних карт за рахунок кредитних коштів від Райффайзен Банку Аваль або ОТП Банку.


«Нові вікна» пропонують можливість оплати в розстрочку без переплат.


Зі зростанням цін реальна вартість чи купівельна спроможність заощаджень, відкладених на "чорний день", зменшується, тому поспішайте замовити нові вікна чи двері за найвигіднішими цінами!
Ви вже котрий рік плануєте замінити старі дерев'яні вікна на нові, сучасні, красиві і зручні, але накопичити достатню суму грошей ніяк не вдається? Не поспішайте засмучуватися і відкладати довгоочікуваний ремонт в будинку або квартирі на потім.
«Нові вікна» пропонують скористатися послугами «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку(Лицензия НБУ № 22 от 05.10.2011 р. ), що дозволяє придбати товар у розстрочку до 24 місяців, а якщо розстрочка до 3 місяців, то без будь-яких додаткових відсотків, комісій і платежів.
Так що вже зараз сміливо замовляйте нові вікна, розрахуватися за які зможете протягом кількох наступних місяців. Послуга «Оплата частинами» доступна всім власникам кредитних карт ПриватБанку. Для того щоб скористатися даним сервісом, вам не потрібні ніякі документи та довідки. Досить визначитися з вибором товару в ТМ «Нові вікна», зробити замовлення і тут же оформити розстрочку, розбивши вартість покупки на рівні частини. Ви можете самостійно вибрати період, за який збираєтеся оплатити покупку, і якщо він не перевищує 3 місяців - не платите ніяких комісій. Перший платіж буде здійснений в день оформлення розстрочки, при цьому договором буде служити звичайний чек, який ви отримаєте після того, як касир введе дані і проведе вашу карту через POS-термінал. Таким чином, вся процедура оформлення розстрочки забере у вас не більше хвилини. Але і це ще не всі переваги даного сервісу: вам навіть не знадобиться кожен місяць йти в банк, щоб погасити платіж. Просто протягом місяця внесіть на свою карту певну суму грошей будь-яким зручним для вас способом, і вона автоматично спишеться з рахунку в день погашення розстрочки.

Також є можливість оформити розстрочку від Альфа Банку (Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р.)Розстрочка на 4 місяці - без переплат від Альфа банку!

Умови кредитування:

     Вік від 21 до 70 років
     Початковий внесок - 0% від вартості товару
     Сума кредиту від 300 - 30 000 грн.
     Термін кредитування - 8-36 місяців
     Річна процентна ставка - 0,01%
     Разова комісія - 0%
     Щомісячна комісія состовляет - з 1 по 4 місяць - 0%; починаючи з 5 місяці - 3%
     Дострокове погашення без додаткових комісій
Необхідні лише оригінал паспорта та коду.

Енергозберігаючі склопакети

 На сьогодні, коли проблема енергозбереження стає всебільш актуальною. Щороку ми стаємо свідками зростання ціни на газ для населення, в зв’язку із чим зростає частка комунальних платежів у сімейному бюджеті. Якщо врахувати те, що ціни і надалі будуть зростати, то мимоволі задумаєшся, як економити.

При грамотному виборі і використанні скління і утеплення стіни можна значно (в деяких випадках у 5-6 разів) скоротити витрати на опалення квартири та будинку.
Звичайні терміни окупності енергоефективних виробів, при наявності лічильників, складають 5-15 років. При урахуванні компенсацій і підтримки держави, формальні терміни скорочуються ще більше — до 2-5 років. А виходячи з реальних прикладів з урахуванням протягів, можуть бути скорочені до одного опалювального сезону.
 
   Енергозберігаюче скло (І-скло)  отримують в результаті катодного розпилення  декількох шарів металів, оксидів та нітридів металів в умовах вакууму. Дане покриття представляє собою ряд півпрозорих шарів металів (переважно срібла) з системою просвітлюючих шарів оксидів металів. Вони дозволяють зменшити випромінювання тепла в десятки разів.  Оскільки покриття складається з дуже тонких шарів,  то енергозберігаюче скло свою прозорість до видимого світла змінює незначно.
   Механізм дії енергозберігаючого скла. Тепло, яке поступає в приміщення представляє собою короткі хвилі інфрачервоного випромінювання. Хвилі проходять через скло і поглинаються предметами інтер’єру. Обігрівальні прилади виділяють теплову енергію у вигляді  довгих інфрачервоних променів. Коли довге інфрачервоне випромінювання досягає поверхні скла, воно відбивається від нього і повертається назад в приміщення.
  
   А ось кілька аргументів на користь аргону. Аргон більш ефективний у склопакеті з енергозберігаючим склом. Теплоізоляція енергоефективного однокамерного склопакета підвищується на 11% при заповненні його аргоном у порівнянні із заповненням повітрям.
   До того ж аргон, поміщений в склопакет, відображає значну частину ультрафіолетового випромінювання. Це особливо актуально в літній період, коли предмети, меблі та шпалери схильні до вигоряння.
   Аргон всередині склопакета створює своєрідну «шаровану» атмосферу, яка краще ніж повітря відображає звукові хвилі і, тому, має більш потужні шумоізоляційні властивості.
   
    
  Більш детальну інформацію про те, як замовити металопластикові вікна в розстрочку, ви можете дізнатися в салоні магазині «Нові вікна» за адресою м Житомир, вул. Київська, 16 або за телефоном (0412) 44-63-40 з понеділка по п'ятницю з 9-ї до 18-ї години и до 13-ї години у суботу.
 

Скористайтесь безкоштовною послугою виклика замірника. Викликати замірника